Firma AGE Tech, s.r.o. Čadca patrí od roku 2010 do združenia HomeElektro, združenia združujúceho niekoľko desiatok lokálnych elektro predajcov po celom Slovensku.

HOME elektro

Druhý veľký krok sme urobili v roku 2016 kedy sme sa tiež stali členom celosvetového združenia maloobchodných elektro predajcov EURONICS.

EURONICS

Našim cieľom je ponúkať zákaznikom najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby, tak aby ste sa k nám vždy radi vrátili. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy.

Najnovší akciový leták EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021

V našej predajni nájdete kompletný sortiment spotrebnej elektroniky, malej a veľkej bielej techniky, drobné domáce spotrebiče a príslušenstvo pre domácnosť.

 U nás môžete nakúpiť celý sortiment cez tri najrozšírenejšie splátkove spoločnosti Quatro,  Home Credit a Cetelem

Predajom techniky pre nás komunikácia so zákazníkmi nekončí. Našim zákazníkom ponúkame služby ako je doprava tovaru, ale i ekologická likvidácia starých spotrebičov .

Elektro aktuality a novinky

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

PowerDryObjavte inováciu v revolúčnom umývaní.
PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch.

KUCHYNSKÉ štúdio

Malá 2873
Čadca
+421 911 523 872 studio@agetech.sk

ELEKTRO predajňa

Malá 2873
Čadca
+421 911 101 044 predajna@agetech.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia 08:30 - 17:00
Sobota 08:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
AGE Tech, s.r.o. Čadca © 2012 | generuje