Dovoz tovaru

Predchádzajúci článok: Predaj na splátky

Predajom techniky pre nás komunikácia so zákazníkmi nekončí. Našim zákazníkom ponúkame služby ako je doprava tovaru, ale i ekologická likvidácia starých spotrebičov .

DOVOZ ZDARMA

Doprava ZDARMA

Čadca okolie do 20km
Náši pracovníci Vám spotrebič donesú za prve uzamikatelné dvere..

STARÝ SPOTREBIČ

Starý spotrebič

Samozrejmosťou je pre nás odvoz Vášho starého spotrebiča, ktorý mi ekologicky zlikvidujeme na vlastné náklady bay ste s týmto nemali vy žiadne problémy. Spotrebič by mal byť odpojený a pripravený na odvoz (hrubé povrchové očistenie).

 

Elektro aktuality a novinky

Vyberte si darček zadarmo - GORENJE

  • Za nákup z vybraného sortimentu chladničiek získava zákazník DARČEK ZDARMA z ponuky SDA, podľa vlastného výberu.
     
  • Navyše teraz získava zákazník 15 ročnú záruku na kompresor chladničky.

 

 

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Pokiaľ ide o dávkovanie pracieho prostriedku pri praní bielizne, nie je o čom veľmi premýšľať. Pretože nové práčky Bosch s automatickým dávkovacím systémom i-DOS nastavia presné množstvo pracieho prostriedku na mililiter za vás. Teraz, keď sú vaše odmerky zbytočné, premýšľali ste, čo s nimi? Naše filmy vám dajú inšpiráciu!

KUCHYNSKÉ štúdio

Malá 2873
Čadca
+421 911 523 872 studio@agetech.sk

ELEKTRO predajňa

Malá 2873
Čadca
+421 911 101 044 predajna@agetech.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia 08:30 - 17:00
Sobota 08:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
AGE Tech, s.r.o. Čadca © 2012 | generuje