Firma AGE Tech, s.r.o. Čadca patrí od roku 2010 do združenia HomeElektro, združenia združujúceho niekoľko desiatok lokálnych elektro predajcov po celom Slovensku.

HOME elektro

Druhý veľký krok sme urobili v roku 2016 kedy sme sa tiež stali členom celosvetového združenia maloobchodných elektro predajcov EURONICS.

EURONICS

Našim cieľom je ponúkať zákaznikom najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby, tak aby ste sa k nám vždy radi vrátili. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy.

Najnovší akciový leták EURONICS

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020

V našej predajni nájdete kompletný sortiment spotrebnej elektroniky, malej a veľkej bielej techniky, drobné domáce spotrebiče a príslušenstvo pre domácnosť.

 U nás môžete nakúpiť celý sortiment cez tri najrozšírenejšie splátkove spoločnosti Quatro,  Home Credit a Cetelem

Predajom techniky pre nás komunikácia so zákazníkmi nekončí. Našim zákazníkom ponúkame služby ako je doprava tovaru, ale i ekologická likvidácia starých spotrebičov .

Elektro aktuality a novinky

Vyberte si darček zadarmo - GORENJE

  • Za nákup z vybraného sortimentu chladničiek získava zákazník DARČEK ZDARMA z ponuky SDA, podľa vlastného výberu.
     
  • Navyše teraz získava zákazník 15 ročnú záruku na kompresor chladničky.

 

 

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Pokiaľ ide o dávkovanie pracieho prostriedku pri praní bielizne, nie je o čom veľmi premýšľať. Pretože nové práčky Bosch s automatickým dávkovacím systémom i-DOS nastavia presné množstvo pracieho prostriedku na mililiter za vás. Teraz, keď sú vaše odmerky zbytočné, premýšľali ste, čo s nimi? Naše filmy vám dajú inšpiráciu!

KUCHYNSKÉ štúdio

Malá 2873
Čadca
+421 911 523 872 studio@agetech.sk

ELEKTRO predajňa

Malá 2873
Čadca
+421 911 101 044 predajna@agetech.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia 08:30 - 17:00
Sobota 08:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
AGE Tech, s.r.o. Čadca © 2012 | generuje